(0 hlasy)
Pridať do obľúbených

Financovanie

DOM BEZ STAROSTI 

 

Chceli by ste si postaviť rodinný dom podľa Vašich predstav a na pozemku, ktorý si sami vyberiete?

Nemáte hotovosť a nechcete splácať úver počas výstavby Vášho nového domu, ktorý by navyšoval Váš rozpočet, alebo sa chcete vyhnúť náročnému procesu čerpania úveru počas výstavby?

Ak áno, tak práve Vy môžete využiť naše služby :

- uhradíme náklady na výstavbu domu

- zakúpime pozemok podľa Vášho výberu

- zabezpečíme výstavbu domu a kompletnú legislatívu (stavebné povolenie, kolaudáciu, zmluvy s

dodávateľmi energie).

 

Máme skúsený tím stavebníkov a inžinierov, ktorí majú dlhoročnú prax, na základe ktorej garantujeme kvalitu a spokojnosť klientov. Čas výstavby Vám dáva dostatok priestoru na vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru, keďže rodinný dom sa stáva vaším vlastníctvom až po ukončení výstavby a úspešnej kolaudácií. Prevod vlastníctva sa realizuje štandardnou kúpno - predajnou zmluvou.

 

Mottom našej spoločnosti je poskytnúť klientovi možnosť bezstarostnej kúpy domu, nie podľa našich štandardov a návrhov ale podľa predstav klienta. Z toho dôvodu sme pripravení podporiť dve alternatívy k vášmu vysnívanému bývaniu.

 

Svojim klientom ponúkame dve možnosti:

 

1. Katalógový dom

táto možnosť je jednoduchšia, lacnejšia a hlavne rýchlejšia. Projekt môžete mať k dispozícií do dvoch týždňov. Takýto projekt môže byť zakúpený od ktorejkoľvek spoločnosti. My Vám môžeme pomôcť pri výbere projektu. Ponúkame naše skúsenosti a poradenstvo, ktoré Vám pomôže odhaliť výhody a nevýhody projektu a prípadne úpravy, ktoré je možné vykonať, aby spĺňal Vaše predstavy.

 

2. Originálny projekt

možnosť ponúka jedinečný návrh rodinného domu, ktorý bude reflektovať Váš životný štýl a nároky na bývanie. Celý proces návrhu je časovo aj finančne náročnejší. Poskytuje však možnosť lepšieho využitia pozemku a jeho orientáciu na svetové strany. Kvalitný návrh pomáha šetriť energie a vytvára komfortné a príjemné prostredie na bývanie.

 

Čas výstavby rodinného domu po vyhotovení projektovej dokumentácie je približne 5 mesiacov.

 

Stav rodinného domu pri odovzdaní

Rodinný dom si zákazník môže prebrať v stave holodomu alebo v štandarde. Pri oboch možnostiach je vydané kolaudačné rozhodnutie a stavba je zapísaná na katastrálnom úrade.

Holodom - ponúka možnosť dokončenia svojpomocne alebo podľa vlastných predstav
Štandard - kompletné dokončený rodinný dom.

 

Hypotekárny úver

V prípade záujmu vám poskytneme nášho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám vybaví najvýhodnejší úver na trhu a čo viac dostanete ešte aj zľavu na výstavbu.

 

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si stretnutie.